poniedziałek, 15 grudnia 2014

PIĘKNA, BO SZCZĘŚLIWA

Dzisiejszy post będzie poświęcony w całości wspaniałej akcji, jakiej podjęły się nadzwyczajne kobiety: Agnieszka Świst-Kamińska - style coach, pierwsza w Polsce Cool Hunterka pracująca z Amazonkami, założycielka prestiżowej Szkoły Męskiego Stylu oraz Ilona Adamska - redaktor naczelna magazynu kobiet spełnionych-Imperium Kobiet. Osobiście również chcę się przyczynić do wsparcia owego eventu, zwłaszcza o tak szczególnej tematyce. A o czym mowa? O Pomorskich Amazonkach. To one będą tymi najważniejszymi podczas realizacji projektu "Piękna, bo szczęśliwa"! 

Cieszę się, że w naszym społeczeństwie są tak aktywne kobiety, takie, które chcą dawać dobro innym. Dzięki organizatorkom projektu, Amazonki mogą przełamać fazę własnego wycofania z życia społecznego, „wrócić do ludzi” i zacząć funkcjonować na nowym dla siebie, jakościowo wyższym poziomie.
Warto pamiętać, że „człowiek najpierw umiera społecznie a potem fizycznie”. Bycie wśród ludzi w trudnym momencie swojego życia i choroby pozwala powrócić do życia społecznego, co jest bezcenne w całym przebiegu leczenia” - uważa dr Jerzy Rosiński, psycholog społeczny.

Warto zachęcać te wyjątkowe kobiety do udziału w takich spotkaniach. Przecież każda z nas chce być szczęśliwa! Powinna być szczęśliwa!
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami projektu "Piękna, bo szczęśliwa". Finał już 12 stycznia 2015 r. o godzinie 11.00 w Gdyni / Hotel Nadmorski.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz