poniedziałek, 9 lutego 2015

PRETTY THINGS INSIDE

No cóż. Ostatnio koszulki są moim nieodzownym elementem stylizacji. Dziś proponuję biały, miękki t-shirt z grafitowym nadrukiem "pretty things inside". Po raz pierwszy mam styczność z takiego typu nadrukiem. Nie nie, nie chodzi mi o to, że ma jakiś napis, chodzi mi o to, z czego ten napis jest wykonany. Firma Allprints jest innowacyjną i kreatywną firmą. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich obecnych i potencjalnych klientów. Oferuje produkty wysokiej jakości, wykonane z dobrych materiałów, wykończone z dużą dokładnością, w dobrej cenie. Kilka słów o metodzie wykonania mojego nadruku:

Folie termo transferowe
- to najtrwalsza, znana metoda tworzenia nadruków, polegająca na wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą prasy termo-transferowej. Folia flex nie wymaga przygotowywania matryc. Technika ta pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt wypukłości, trójwymiaru. Najczęściej używa się jej do ozdabiania nadruków oraz personalizacji odzieży. Prasowanki są doskonałym wyborem dla klientów którzy cenią sobie trwały a jednocześnie tani nadruk. Ze względu na to, że nadruk wycinany jest z jednokolorowej folii istnieje możliwość nałożenia wyłącznie jednego koloru co uniemożliwia jakiekolwiek przejścia tonalne.
Dużą zaletą użycia termo-transferu jest możliwość otrzymania najwyższego stopnia intensywności koloru którego nie da się osiągnąć za pomocą nadruku cyfrowego. Folie złote, srebrne, odblaskowe, błyszczące lub matowe stanowią ciekawy element każdego nadruku i mogą być ciekawą alternatywę dla tradycyjnych metod nadruku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie allprints.pl

Jeżeli szukacie spersonalizowanego t-shirta, to serdecznie polecam Allprints! Gotowe, wyjątkowe, modne nadruki znajdziecie również na ich Fb. Prawda, że to kolejny, świetny pomysł na prezent walentynkowy? Zachęcam do zakupów...

T-shirt - Allprints
Spódnica - Monashe
Zegarek - Mohito2 komentarze:

  1. Bardzo fajna stylizacja! Koszulka w moim stylu! ;)
    http://stayy-positivee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń