czwartek, 12 lutego 2015

GUIDE

Dzisiejszy wpis będzie poniekąd poradnikiem. Jaki temat poruszę? Oczywiście Walentynek, i tego, jak się do nich można przygotować, by były wyjątkowe. Można narzekać na to "importowane" święto. Można podkreślać jego komercyjny charakter... Tylko po co, skoro wystarczy tak niewiele, by podgrzać atmosferę w związku i wspólnie przeżyć niezapomniane chwile? Pamiętaj, że liczy się przede wszystkim dobry pomysł!  Poruszmy swoją wyobraźnię...

Makijaż i fryzura.
Warto pomyśleć o makijażu, który byłby inny niż ten na co dzień. Może bardziej wyrazisty? Intensywny kolor szminki? Ciemniejszy cień do powiek? A co z fryzurą? Kwestia indywidualna. Jak chodzimy w spiętych włosach, to może należałoby je rozpuścić, pokręcić? I w drugą stronę, może jakiś ciekawy warkocz, kucyk, koczek. Ładnie uczesana i pomalowana kobieta zawsze robi wrażenie. Zmiana z pewnością będzie zauważona przez partnera.


Stylizacja.
Coś eleganckiego? Kuszącego? Szpilki zamiast kapci? Czemu nie. Do odważnych świat należy.

 
Dodatki. 
Na co dzień nie zawsze można nałożyć każdą biżuterię. Wybierzmy coś, co będzie pasowało do naszej stylizacji, co będzie podkreślało wyjątkowość dnia/wieczoru. Duży naszyjnik, błyszcząca kolia, kolczyki z mieniącymi się kamieniami. Z pewnością każda z nas znajdzie coś takiego w swoich szkatułkach.


Klimat.
Moim zdaniem najlepszy tworzy się klimat, gdy wokoło nas są zapalone świece. Może należałoby zaopatrzyć się w dodatkowe świece o innym zapachu niż dotychczas? Słodka wanilia?

 
Kolacja.
Romantyczna kolacja we dwoje. Przy świecach. Z winem.W tle muzyka...


Wisienka na torcie.
Wszystkie powyższe elementy mają wpływ na to, jaki będzie finał wieczoru. Oczywiście nie powinno zabraknąć "deseru". Moją wisienką na torcie będzie wyjątkowe Body "Kiss Me". Przepiękna, intensywnie czerwona siatka zdobiona pluszowymi kropeczkami podkreśla kobiece walory w każdym detalu. Widok kobiety w taki stroju onieśmieli każdego partnera. Bielizna od Axami jest kwintesencją kobiecości. Jeżeli zależy nam na zrobieniu wielkiego wrażenia podczas Walentynek, to polecam wybrać coś zmysłowego własnie z tego sklepu. Tylko uważajcie, bo w bieliźnie Axami można się zakochać! Wiem coś o tym... 

Body Kiss Me - Model V-5200


Udanych Walentynek życzę...

4 komentarze:

  1. Wszystko idealnie skomponowane, śliczne szpilki i bardzo zmysłowe body. Ciekawy guide :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W pięknej bieliźnie łatwo jest się zakochać ;) Ja regularnie dokupuję kolejne komplety.

    OdpowiedzUsuń