czwartek, 4 grudnia 2014

LAW BUSINESS QUALITY

W poprzedni weekend odbyło się kolejne spotkanie w ramach Akademii Law Business Quality. 15 wyjątkowych kobiet spotkało się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu, by porozmawiać o sukcesie w biznesie. By zmienić swoje nastawienie do życia, pracy, a także by stworzyć swój własny biznesowy wizerunek. Spotkanie poprowadziły dwie, wyjątkowe kobiety:
Ilona Adamska – Wydawca, redaktor naczelna trzech magazynów Imperium KobietLaw Business Quality i Egypt Exlusive. Od maja 2014 r. prowadzi swoją działalność wydawniczą również poza granicami kraju – w Egipcie. Właścicielka Agencji Wydawniczo – Promocyjnej i Agencji Public Relations I.D. Media. Autorka książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Autor Roku 2013, przyznaną przez Telewizję Małopolskie TV. Zdobywczyni statuetki w plebiscycie Medialne Smoki 2013 r. w kategorii Wydawnictwo Roku oraz Kobiecy Biznes 2014.
Organizatorka wielu kampanii społecznych i akcji charytatywnych na rzecz kobiet i dzieci. Nominowana na Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2014 r. przez Polska Sieć  Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Od września 2014 r. wystartowała z cyklem spotkań motywacyjnych dla kobiet z całej Polski w ramach własnej Akademii Law Business Quality. Podczas spotkania zdradziła tajemnice i sposoby osiągnięcia sukcesu w biznesie. 


Agnieszka Świst-Kamińska –Jest stylistą, doradcą do spraw wizerunku i cool hunterem. Na co dzień zajmuje się doradztwem i stylizacją męską, kobiecą oraz dress codem biznesowym. 
Właścicielka Szkoły Męskiego Stylu opowiedziała o tajnikach skutecznej autoprezentacji. Uczestniczki mogły się dowiedzieć, jak manipulować strojem oraz jak właściwie kreować biznesowy wizerunek. 
Jako freelancerka współpracowała z redakcją InStyle oraz współtworzyła sesje zdjęciowe z gwiazdami polskiego show-biznesu. Jako stylistka współpracowała przy największej modowej imprezie w Polsce - Fashion Week w Łodzi.  


Spotkanie z cyklu Akademii Law Business Quality było dla mnie szkoleniem z biznesu, szkoleniem z autopromocji, a przede wszystkim szkoleniem z życia. Dzięki Pani Ilonie zrozumiałam, że w dążeniu do osiągnięcia celu niezbędna jest wytrwałość i determinacja. Dzięki Pani Agnieszce wiem, że świadome tworzenie wizerunku przyczynia się do osiągnięcia sukcesu oraz ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów, istotnych podczas realizacji postawionych celów. Połączenie takich elementów jak optymistyczne myślenie, odpowiedni wygląd zewnętrzny oraz właściwa mowa ciała gwarantuje zwycięstwo. Dziękuję za przekazaną wiedzę i możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

Foto: Mediagroupinfo.pl
Organizatorami wydarzenia byli: Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu, Portal Media Info Group oraz magazyn Law Business Quality.
Partnerzy i sponsorzy spotkania: AXAMI, Fuerza, Venus, Avon, Biuro Regionalne Oriflame w Morągu, Wytwórnia Universal Music, Mirosława Mała – sołtys Żabiego Rogu, radna Rady Miejskiej w Morągu oraz KACZKAN Zakład Produkcji Drzewnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz