wtorek, 4 sierpnia 2015

COOK IDEA

Od dłuższego czasu działam w nowym projekcie pt. "Strefa Innowacji". Biblioteki, w których funkcjonuje Strefa Innowacji, są nie tylko centrum życia kulturalnego, ale przestrzenią, gdzie stawia się ważne pytania dla przyszłości miejscowości i jej mieszkańców i wspólnie poszukuje na nie najlepszych odpowiedzi.

Strefy innowacji w bibliotece to inicjatywa Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego skierowana do bibliotek publicznych. Biblioteki biorące udział w projekcie wspólnie z mieszkańcami poszukują rozwiązań ważnych problemów całej społeczności, testują nowe pomysły, eksperymentują, wprowadzając do swojej oferty nowatorskie działania. Pomagają im w tym aktywni ludzie i nowe technologie.

Oczywiście moja Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu nie mogła nie wziąć udziału w takim projekcie. Dzisiejszy post to fotorelacja z sobotniego eventu pt. "Kuchnia pomysłów", przeprowadzonej w ramach właśnie Stref Innowacji. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i poświęcenie podczas gotowania pomysłów. Młodzi mają głos! To dopiero początek. Enjoy :) 

Foto: Paulina Kalinowska (Ta od Minionków)

Przepiękny fartuszek, który miałam okazję prezentować podczas akcji, pochodzi z wyjątkowego sklepu dochatki.pl - najpiękniejszy fartuch jaki kiedykolwiek miałam. 
Na stronie sklepu znajdziecie również inne produkty z kolekcji Retro Treats. Można się zakochać w każdej jednej rzeczy. Sprawdźcie sami!

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz