sobota, 9 maja 2015

YELLOW

Witam serdecznie. Dzisiejszy post jest poświęcony mojej ulubionej firmie Axami. Jest to producent luksusowej bielizny oraz, o czym dziś się właśnie dowiadujecie, producentem wyjątkowej, kobiecej odzieży. Moim zdaniem sukces owej marki tkwi w wyjątkowych pomysłach. Różnorodność oferty zaspakaja kobiece zachcianki zakupowe. Każda z nas znajdzie dla siebie 'coś' odpowiedniego. Mam na myśli przede wszystkim elegancką i zmysłową bieliznę, casualowe ubrania a nawet modne i stylowe shoppery. Zapraszam do zapoznania się z kolekcją Axami Apparel: www.axami.pl

Na zdjęciach prezentuję świetną, wielofunkcyjną sukienkę, która oferuje rożne możliwości kompozycyjne. Sprawuje funkcję sukienki typu oversize, bluzki i oczywiście luźnej tuniki. Model owej sukienki jest niewątpliwie dość nietypowy. Można nosić ją opuszczając jedno ramie bądź marszcząc ją pod szyją. Za każdym razem może mieć inny charakter, wszystko zależy od naszej kreatywności, od tego, co do niej dopasujemy, z czym ją zestawimy. Wykonana z wysokiej jakości dresowego materiału. Firma Axami proponuje do kompletu np. spodnie VU-0047 lub spódniczkę VU-0004.

Serdecznie zapraszam do zakupu sukienki 3 w 1, jak również innych produktów znajdujących się w ofercie sklepu www.axami24.pl.

Foto: innose

Sukienka - Axami
Buty - Worldbox
Zegarek - Timex


Rozgrzewka przez zdjęciami :)


8 komentarzy:

 1. oj komuś to chyba było zimno ;) :P
  bardzo ładnie wyglądasz

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładnie! :) Śliczny zestaw :) Po niektórych zdjęciach widać, że było zimno :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka świetna :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo fajny, a przede wszystkim wygodny zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa tunika a gdyby tak ja założyć " up side down"? świetna stylizacja, gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego Najlepszego Farula ;)

  OdpowiedzUsuń