środa, 17 grudnia 2014

LURY

 Nie ma bardziej intymnej formy komunikacji niż wygląd fizyczny. Nasze widzialne self funkcjonuje, aby komunikować innym konstelację znaczeń, które definiują, kim jesteśmy i kim możemy zostać. Przez sygnały związane z naszym wyglądem często wysyłamy przekazy w celu ukazania rzeczywistości, prawdy, naszej tożsamości. Nasze wizualne Ja odgrywa główną rolę w kształtowaniu naszej tożsamości, która postrzegana przez innych i przez nas – w wyraźny sposób wyznacza, jak, kiedy i gdzie oczekuje się od nas zaangażowania. Atrakcyjność fizyczna może być postrzegana jako cenna, podstawowa właściwość, która zwiększa osobistą i finansową wartość tego, który ją posiada.
 Wiemy, że wygląd fizyczny ma znaczący wpływ na percepcję i zachowanie w prawie każdym przypadku, a osoby atrakcyjne wydają są lepiej traktowane. Takie osoby mają również przewagę w relacjach erotycznych. Są one przeważnie bardziej lubiane i postrzegane jako intensywniej pożądane, a tym samym – częściej wzbudzają zainteresowanie seksualne. Percepcyjny wpływ poziomu naszej atrakcyjności zaczyna się wraz z naszym poczuciem Ja. Istnieje silny, pozytywny związek między atrakcyjnością a poczuciem Ja. Im bardziej jesteśmy postrzegani jako atrakcyjni, tym bardziej pozytywne może być nasze poczucie Ja. Sposób w jaki się ubieramy wyraźnie wpływa na to, jak widzą nas inni.
 Jak pisze autor bloga styloweubrania.meximas.com, dla większości osób strój jest ważnym czynnikiem wpływającym na pewność siebie i samopoczucie. To jak wyglądamy, czy akceptujemy samych siebie, czy sami wydajemy się sobie atrakcyjni wpływa na naszą pewność siebie i to jak widzą nas inni. Wiele osób uważa, że wpływ na to ma już bielizna, którą nosimy. Odpowiednio skrojona, atrakcyjna bielizna może dać nam poczucie atrakcyjności i komfortu. Bielizna w zwykłych sytuacjach społecznych i towarzyskich jest zazwyczaj starannie ukryta, jednak na poziomie podświadomości może pozytywnie wpływać na samopoczucie, odwagę i pewność siebie osoby, która ją nosi. Istniały nawet specjalne badania psychologiczne, które potwierdziły tę tezę. Wystarczy zwykła świadomość tego, że ma się na sobie atrakcyjną, ładną i dobrze skrojoną bieliznę, by zupełnie inaczej zachowywać się w trakcie kontaktów towarzyskich – zarówno ze znajomymi, jak i obcymi sobie ludźmi.
         Z poczuciem własnej atrakcyjności ściśle związane są czynniki związane z pewnością siebie – odwaga, poczucie własnej wartości, bezpośredniość. A mając te cechy znacznie łatwiej o flirt czy nowe znajomości. Z drugiej strony – źle dobrana, niedopasowana, lub niedbale przechowywana bielizna może negatywnie odbić się na tych właśnie cechach, powodując dodatkowo stres i dyskomfort. Elegancka, zdobiona koronkami i misternymi wzorami bielizna ma wyraźny wpływ na samoocenę kobiet, dzięki czemu mogą się one czuć swobodnie i komfortowo. Można więc powiedzieć, że pewność siebie budowana jest już od podszewki czyli od momentu doboru bielizny.
 Nic innego nie pozostaje nam kobietom (mężczyznom również), jak przyswoić ową teorię i wykształcić swoje Ja, poprawić swoje samopoczucie i poczuć się w końcu pewną siebie w wielu przypadkach… Rozpoczynając od bielizny, proponuję zakup idealnego kompletu pochodzącego od firmy Axami. Jest to marka produkująca luksusową bieliznę. Kolekcje urzekają haftem oraz bogatą kolorystyką i wzornictwem. Pozwalają one rozkoszować się bielą, czernią, ecri, pastelowym różem, błękitem itp. Urozmaicone są falbankami, lekką gipiurą i wyjątkowymi ozdobami. To uwodzicielskie propozycje. Wychodząc na wprost oczekiwaniom Pań o bogatej wyobraźni tworzy kolekcje śmiałe, seksowne a zarazem subtelne, o wysokiej estetyce.
 Komplet, który prezentuję jest wyjątkowy. Elementy w postaci koronki sprawiają, że kobieta wygląda elegancko. Idealny krój, wysoka jakość wykonania, odpowiednie dodatki, połączenie beżu z czarnią stanowią idealną całość. Moim zdaniem zestaw ten jest kwintesencją kobiecości. Już samo założenie go wprawia kobietę w niezwykły nastrój. Zaś noszenie go pozytywnie wpływa na naszą podświadomość, samopoczucie oraz dodaje odwagi. Bądź prawdziwą kobietą…
Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego, zachwycającego kompletu z kolekcji Jade. Oczywiście polecam gorąco zakup bielizny:


Z Axami zobaczymy się ponownie już niedługo. Do zobaczenia. Naszyjnik - By Dziubeka
5 komentarzy:

 1. Nie mogę się napatrzeć- rewelacyjny !:)

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda, ludzie czują się pewniejsi siebie, gdy wyglądają lepiej. wiem coś o tym, bo kiedyś też byłam zawsze taką szarą myszką, np. w szkole się nie wyróżniałam, dopiero potem zaczęłam kształtować ''swój styl'' i nabrałam dzięki temu pewności siebie. myśl, że wyglądamy dobrze i jesteśmy pożądani budzi w nas prawdziwe oblicze, można to tak nazwać ? :) a bielizna na zdjęciach piękna. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. JAKA WSPANIAŁA BIELIZNA!!
  Z całusami:*
  Ola z Fashiondoll.pl

  OdpowiedzUsuń